Андрієвський: Не вдалося дотерпіти (відео огляд матчу)

Півзахисник луганської Зорі Олександр Андрієвський прокоментував поразку своєї команди від донецького Шахтаря (1:2) в 30-му турі УПЛ.

«Як завжди синдром Шахтаря та Динамо. Вдалося відігратися у другому таймі, але пропустили в кінцівці. Якийсь безглуздий гол: Тайсон прямо пробіг, а його ніхто не зустрічав. Терпіли, терпіли, у Шахтаря була тотальна перевага, дуже важко було відібрати м’яч. Залишалося кілька хвилин, треба було дотерпіти, але не вдалось.

Фізично, звісно, важко. Може, «наїлись» вже під кінець чемпіонату. В кінці матчу в мене вже судоми були, але треба проявляти характер. Хотілося зробити подарунок до 95-річчя клубу, але не вдалося».