Бонавентуре: Зорі не вистачило часу, щоб зіпсувати Шахтарю чемпіонське настрій

Форвард Зорі Денніс Бонавентуре поділився думками про про недавній матч 28-го туру української Прем’єр-ліги проти Шахтаря (2:3).

Завдяки перемозі над Зорею Шахтар достроково став чемпіоном України, завоювавши головний трофей країни 10-й раз у своїй історії.

Три очки Гірникам принесли голи Факундо Феррейри, Ісмаїлі та Івана Ордеця. При цьому за рахунку 0:3 Зорі вдалося відіграти два м’ячі, авторами яких стали Ігор Харатін і Денніс Бонавентуре, які забили на 80-й і 88-й хвилинах зустрічі.

«У першому таймі ми багато грали від оборони. На жаль, не було у нас багато атакуючих дій, щоб забити гол. Не скажу, що перший тайм був настільки хороший в нашому виконанні. У другій половині зустрічі ми активізувалися, пішли вперед, використовували розслабленість Шахтаря, який занадто рано повірив у свою перемогу», — наводить слова Бонавентуре офіційний сайт Зорі.

Зоря з 42 очками залишилася на 3-му місці в турнірній таблиці, проте тепер відрив луганчан від Олімпіка який йде на 4-му рядку становить всього 3 бали.

У наступному турі Зоря зіграє проти Олександрії. Зустріч відбудеться в суботу, 13 травня.