Сергій Чуйченко: Зоря буде старанно намагатися нав’язати боротьбу

Сергій Чуйченко: Зоря буде старанно намагатися нав'язати боротьбу

Сергій Чуйченко, легенда Олександрії та її кращий бомбардир за всю історію (показник в 101 гол, здається, ще довго залишиться неперевершеним в клубі з Кіровоградщини), також залишив яскравий слід в харківському Металісті та полтавській Ворсклі.

— Якщо говорити в цілому, чого ви чекаєте від другого етапу чемпіонату? Чи буде все передбачувано і нудно або варто сподіватися на сюрпризи?
— Від верхньої шістки я особливо і не очікую сенсації або якогось ривка. Звичайно, боротьба буде вестися, але призові місця-то вже все визначено. Київ не здасть свої позиції! Нехай Зоря і виглядає непогано, але Динамо з його більш високим класом зобов’язане закінчувати на другій сходинці. Команда Вернидуба позмагається, але їй буде вкрай важко.

Цікаво інше. Зараз ми спостерігаємо серйозну конкуренцію за четверте місце між Олімпіком і Олександрією: швидше за все, тільки ці дві команди і будуть боротися за Європу. Звичайно, Чорноморець десь може спробувати створити інтригу, але … Одесити іноді радують іграми, але вони нестабільні.

— Що подарує нам поєдинок Зоря — Шахтар?
— Очікую дуже цікавий матч цієї неділі! Ми всі знаємо рівень донеччан. Так, Зоря буде старанно намагатися нав’язати боротьбу. Не думаю, що Шахтар стане викладатися менш ніж на 100% своїх можливостей. Якщо гірники докладуть усіх зусиль, то луганчан вони обіграють. Підопічні Фонсекі повинні перемагати, хоча ніякої ролі ця зустріч для них не грає — запас божевільний.

— Зоря в разі поразки остаточно потопить свої шанси на срібло?
— Думаю так. Правда, варто тримати в голові дві майбутні зустрічі з Динамо — певні варіанти залишаються. Нехай перше коло другого етапу відіграють, тоді і поговоримо.

— Розставте, будь ласка, команди першої шістки по місцях, які вони займуть за підсумками чемпіонату?
— 1. Шахтар; 2. Динамо; 3. Зоря; 4. Олександрія; 5. Олімпік; 6. Чорноморець.

 

Джерело: footboom.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!