Динамо переграє Зорю на класі

У матчі 19-го туру в гості до Зорі в Запоріжжі завітало Динамо. Кияни поступаються цілих 13 очок Шахтарю, так що ніякий інший результат, окрім перемоги, їх не влаштовував. Але і команда Юрія Вернидуба ставить перед собою високі турнірні завдання — Зоря лише 3 очки поступалася столичному колективу.

На жаль, погода сьогодні видалася не самою футбольної — мокрий сніг зовсім не мав нейтрального глядача відвідати стадіон. І все ж на матчі зібралося близько 5 тисяч уболівальників.

Не встигла ще гра толком початися, а динамівці вже опинилися в ролі відіграється боку — на 4-й хвилині Бонавентуре пробив Рудько. Втім, паритет був відновлений досить швидко — Денис Гармаш зрівняв рахунок, скориставшись пасом Віталія Буяльського.

Варто відзначити уболівальників киян, які відразу після голу Гармаша почали палити фаєри, то і час повторюючи це дійство аж до кінця гри. Ось тим, хто дивиться футбол біля телевізора, напевно прямо аж «хочеться» йти на стадіон після таких «перфомансів».

В середині тайму Віда сфолив на автора голу Бонавентуре. Через кілька хвилин Денніса змінив Владислав Кулач. Українець, забігаючи наперед, запам’ятається лише одним непоганим ударами по воротах у другому таймі — прямо в Рудько.

Незабаром після цього інциденту Динамо вийшло вперед у поєдинку — Артем Бесєдін в боротьбі з захисниками Зорі замкнув простріл Ярмоленко.

На жаль, але у луганчан не було по-справжньому небезпечних моментів, щоб зрівняти рахунок. Динамо теж не відзначилося супермоментом. З небезпечних епізодів згадується, в першу чергу, удар Морозюка на підборі після кутового у другому таймі — м’яч пролетів десь на півметра вище рівня воріт.

Кінцівка поєдинку ознаменувалася непотрібної червоною карткою Опанасенко. Євген зробив невиправдано небезпечний фол проти сьогоднішнього дебютанта Шепелєва та був відправлений Трухановим геть. Зоря спробувала було вирвати нічию, але Динамо впевнено впоралося з усіма потугами луганчан. 1: 2, і тепер Зоря поступається київській команді цілих 6 пунктів.

Зоря — Динамо 1:2
Голи: Бонавентуре, 4 — Гармаш, 14, Бесєдін, 29

Зоря: Шевченко — Опанасенко, Чечер, Форстер, Сухоцький — Пауліньо (Ліпартія, 61), Чайковський (Гречишкін, 72), Харатін, Петряк — Любенович, Бонавентуре (Кулач, 28).

Динамо: Рудько — Морозюк, Пантич, Віда, Антунеш — Буяльський (Корзун, 75), Шепелєв, Гармаш — Ярмоленко, Гонсалес (Циганков, 68), Бесєдін.

Попередження: Опанасенко, Любенович — Віда

Вилучення: Опанасенко, 86.

Джерело: football.ua