Динамо — Зоря (3:2). Коментарі тренерів та відео матчу

У цій зустрічі дуже хочеться відзначити Давида Фопала та Артема Громова, що доставили чимало клопоту обороні Динамо, але це буде несправедливо по відношенню до Віктора Циганкову.

Про що можна говорити, якщо всі голи Динамо в цьому році були забиті за безпосередньої участі Циганкова, який впевнено мітить на роль лідера Динамо.

Наставник Динамо Олександр Хацкевич так прокоментував перемогу киян над Зорею в рамках 22-го туру чемпіонату України.

«Чи всі футболісти почуваються добре після такого напруженого матчу? Звичайно, ви бачили, що поле впливало на гру, та й Зоря достатньо міцна команда, яка застосовує швидкий перехід від оборони до атаки. Але позитивний результат додає і сил, і емоцій, тому, думаю, у плані відновлення в нас проблем не виникне».

Наставник луганської Зорі Юрій Вернидуб також поділився враженнями від гри проти київського Динамо.

Особисто для мене ця гра була валідольною. Якщо розбити гру за таймами, то перший був менш ефективним в плані небезпечних моментів. А другий — хороший. Відмінно почали, забили швидко гол. Потім, правда, пропустили. Знову вийшли вперед. Проте, програли. Вітаю Динамо з перемогою. Думаю, що поєдинок сподобався вболівальникам. Мені, як головному тренеру, прикро, що ми поступилися 3:2. Значить це десь мій недолік, мої помилки. Не хочу ні в чому звинувачувати хлопців. Сядемо спокійно, проаналізуємо і будемо рухатися далі.

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!