Джаба Ліпартія проходить перегляд в Анжи

У зустрічі Зорі та Динамо може вирішитися багато в боротьбі за путівку в ЛЧ

Екс-хавбек Зорі Джаба Ліпартія проходить перегляд в російському клубі Анжи, за який виступає ще один колишній футболіст луганської команди Ігор Чайковський.

Анжи знаходиться на передсезонному зборі в Словенії, повідомив офіційний сайт Махачкалінська клубу. Вчора Анжи провів контрольний матч з румунською Астрой (2:1). Зауважимо, що Чайковський зіграв за російську команду 45 хвилин в першому таймі, після чого був замінений. А ось Ліпартія вийшов на поле після перерви і зумів досить своєрідно відзначитися.

В кінці поєдинку грузинський легіонер заробив сумнівний пенальті, проте, звернувши увагу на протести суперника і намір Астри покинути поле, спеціально не реалізував 11-метровий. Нагадаємо, що Джаба Ліпартія по завершенні минулого сезону отримав статус вільного агента та покинув Зорю, після чого намагається закріпитися в російському Анжи.