Эдуард Соболь: Мої найближчі плани — виступи за Зорю

Едуард Соболь: ніякої кризи в Зорі немає

Захисник донецького Шахтаря та збірної України Едуард Соболь, який виступає на правах оренди в луганській Зорі, прокоментував інтерес до своєї персони з боку турецьких клубів.

— Напевно, це чергові чутки, оскільки ні від Шахтаря, ні від агента подібних пропозицій мені не надходило. Мої найближчі плани — виступи за Зорю, а після закінчення оренди повернуся в Шахтар, який і буде вирішувати мою подальшу долю.

Матч з Шахтарем? Думаю, як і будь-якому футболісту, дивитися з трибуни своєї команди йому не дуже комфортно. Звичайно, мені хотілося грати і я думаю, що у будь-якого футболіста є мотивація вийти на поле проти свого клубу. Тому жаль, що домовленість між клубами не дозволила взяти участь в матчі. Гра мені сподобалася, в першому таймі Зорі виглядала просто відмінно, а в другому, як здалося, хлопцям не вистачило трохи фізики та Шахтар цим скористався, — сказав Соболь в інтерв’ю MatchDay

Нагадаємо, раніше з’явилося повідомлення, що керівництво Бешикташа має намір запропонувати Шахтарю 900 тисяч євро за трансфер лівого захисника Едуарда Соболя. Повідомлялося, що запропонована сума повинна влаштувати Шахтар.

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!