Рафаель Форстер приносить перемогу Зорі над Волинню (відео)

У матчі з «Зорею» на тренерську лаву повернувся епатажний Віталій Кварцяний, який відбув дискваліфікацію, що не могло не надати оптимізму луцьким уболівальникам та й футболістам на полі.

Волинь: Кичак, Тетеренко, Р.Нікітюк, Шаповал, Горопевшек, Чепелюк (Дудик 68), Логінов, Мемешев (А.Нікітюк 89), Задерецкій, Діденко, Петров

Зоря: Шевченко, Петряк (Любенович 56), Харатін, Пауліньо (Кадімян 76), Рафаель, Калитвинцев (Бабенко 80), Гречишкін, Опанасенко, Бонавентуре, Чечер, Соболь

Попередження: Шаповал 5, Горопевшек 8, Тетеренке 45, Р. Нікітюк 90

Ігрову програму 22-го туру і всього першого етапу чемпіонату країни завершував поєдинок в Луцьку, в якому місцева «Волинь» приймала «Зорю». Для господарів матч мав велике турнірне значення — «Дніпро» і «Карпати», зігравши всуху на «Дніпро-Арені», відправили на останнє місце «хрестоносців». У разі перемоги підопічні Віталія Кварцяного мали можливість обійти як «Дніпро», так і «Карпати». Однак і «Зоря» підійшла до матчу дуже мотивованою, маючи прекрасну можливість закріпитися на третьому, бронзовому місці. Для цього потрібно було обіграти аутсайдера Ліги Парі-Матч, що в підсумку луганчанам і вдалося зробити.

Розв’язка відбулася на 90-й хвилині. Роман Никитюк в падінні перервав рукою передачу Кадімяна в своїй штрафній і Анатолій Жабченко справедливо призначив пенальті, який упевнено реалізував Рафаель — 0:1. Ні часу, ні сил для відновлення статус-кво у господарів вже не залишалося.

Джерело: footboom.com