Форстер: У матчі з Олександрією найголовнішим був результат

Форстер: У матчі з Олександрією найголовнішим був результат

Захисник Зорі Рафаель Форстер про минулий матч з Олександрією:

— Була дуже складна гра. Складне і важке поле. Плюс, непоганий суперник. Грати було складно. Вважаю, що ми заробили одне очко. Це хороший результат для обох команд.

— Поле вплинуло на результат?
— Якби було поле кращої якості, то може бути, ми створили більше б моментів та змогли забити. Але поле було однаково для всіх. Не можна все списувати на нього.

— У матчі з Олександрією ти вийшов з капітанською пов’язкою. Це для тебе, безумовно, означає підвищену відповідальність?
— Велике спасибі за довіру тренеру й хлопцям. Вихід на поле з капітанською пов’язкою — додаткова відповідальність для мене. Намагався робити все від мене залежне, щоб домогтися позитивного результату.

— До цього в матчах в воротах був Олексій Шевченко, а з тобою в парі грав В’ячеслав Чечер. У грі з Олександрією тобі довелося взаємодіяти, відповідно, з Ігорем Левченко і Андрієм Пилявським …
— Особливих проблем не виникло. Ми разом тренуємося і відпрацьовуємо. Спілкуємося, допомагаємо один одному. Ніяких проблем немає.

— Матч з Шахтарем був яскравим, але ми поступилися. З Олександрією такої гри не вийшло, хоча є нічийний результат …
— У матчі з Олександрією найголовнішим був результат. У суперника теж є завдання потрапляння в Лігу Європи. Тому на першому місці був набір очок.

 

Джерело: zarya-lugansk.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!