Герта – Зоря: Коментарі гравців і головного тренера. Відео огляд матчу

Зоря в поєдинку 4-го туру групового раунду Ліги Європи на виїзді не змогла здобути позитивний результат проти Герти (0:2).

Юрій Вернидуб заявив, що його команда поступилася через-за власні помилки, однак зазначив втому деяких ключових виконавців.

«Зіграла свою роль втома нашої лінії атаки. Було видно, що немає свіжості у Караваєва і Юрі, Сілас мені теж не сподобався сьогодні. Думаю, насичений графік все-таки дався взнаки, хоча я думав, що хлопці проявлять характер і зможуть зрівняти шанси. Нічого страшного. Ми тільки вчимося. Потрібно вчитися на своїх помилках і не повторювати їх».

Півзахисник Зорі Артем Громов вважає, що причиною поразки від Герти стала нездатність команди зіграти в швидкий футбол.

«Якість поля Герти зіграло свою роль, адже воно швидке і до нього теж потрібно звикати. Не хочу все скидати на це, але майстерності на такому швидкому поле нам не вистачило. Треба швидше приймати рішення і швидше працювати з м’ячем, але у нас не вийшло».

Півзахисник Зорі Олександр Караваєв вважає, що причиною поразки є відсутність у команди кадрового ресурсу для ротації складу.

«Не зібралися або не зрозуміли відповідальності матчу і пропустили швидкий гол. Після нього в центрі поля почали тримати м’яч, з’явилася швидкість. У другому таймі нам потрібно було забивати, щоб зрівнювати рахунок. Були моменти, у Артема Гордієнко, наприклад, але пропустили гол після грубої помилки. В цілому, зробили багато неприпустимих помилки, тому і програли».

За словами півзахисника Олександра Андріевскоко, німці перемогли на класі, а його команді завадив поганий початок гри.

«Герта зіграла на класі, реалізувала свої моменти і перемогла. Не можу скаржитися на втома. Це свято для нас, що граємо в єврокубках, граємо два рази на тиждень».

Також Андрієвський наголосив, що і йому, і іншим гравцям Зорі слід проявити більше концентрації у вирішальній стадії атак.

На цей час Зорі в Лізі Європи залишилося провести два матчі: проти Естерсунда на виїзді 23 листопада і Атлетика вдома 7 грудня.

Відео огляд доступний за посиланням.

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!