Глава комітету арбітрів Лучі назвав справедливим гол Адамюка в ворота Зорі

Глава Комітету арбітрів ФФУ Лучіано Лучі прокоментував епізод із забитим голом Вереса в матчі проти Зорі (1:1) в 16-му турі чемпіонату України.

Він не згоден з трактуванням епізоду Вернидубом і вважає, що арбітр зустрічі Микола Кривоносов прийняв правильне рішення в епізоді з голом Вереса.

«Для того, щоб відбити м’яч, Лунін зробив випад вперед, вистрибуючи на висоті пояса, на свій страх і ризик. Він виконував прийом, чітко випереджаючи нападника і маючи при цьому повну свободу рухів. Потім Лунін зіткнувся з Сергійчуком, і вони разом впали на газон. Все виконано в повній відповідності з правилами, тому наступний етап розвитку подій, включаючи і взяття воріт з боку Вереса, також був у відповідності з правилами.

Асистент арбітра не повинен був фіксувати офсайд після штрафного гостей, тому що гравець Вереса, який на відео розташовується вище, в момент подачі знаходився в правильному положенні, і на наступному етапі саме Лунін відбив м’яч в Сергійчука, що є рикошетом, тому положення Адамюкп при взятті воріт є повністю правильним».

Гол Адамюка дозволив Верес забрати нічийний результат у матчі проти Зорі.

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!