Харатін: Двічі дали бій Шахтарю, зробимо це і втретє

Харатін: Двічі дали бій Шахтарю, зробимо це і втретє

Опорний півзахисник Зорі Ігор Харатін розповів про те, як відновлюється після травми, отриманої в матчі з Олімпіком, і як його команда може перешкодити Шахтарю стати чемпіоном у найближ суботу.

У минулому турі, граючи в Києві з Олімпіком (1:1), Ігор Харатін отримав удар по обличчю, який увінчався для футболіста чотирма швами на обличчі. Втім, пошкодження не виявилося серйозним, в середині тижня Харатін повернувся в загальну групу та тепер знову готується вийти на поле. Цього разу — проти Шахтаря, який саме в матчі із Зорею має наміри оформити чемпіонство.

— Я вже повноцінно готуюся до матчу проти Шахтаря. Напевно, дуже хотів відновитися, тому розсічення досить швидко заживає, — розповів Ігор. — Спасибі нашому доктору — він швидко та вправно зашив рани на лобі, де довелося накладати чотири шви.

— Після бурхливого матчу проти Олімпіка пристрасті в команді вляглися?
— Ми все проаналізували гру між собою. Можна сказати, що забули все погане. Йдемо далі.

— Артема Гордієнко критикували за видалення або були на його боці?
— Звичайно, ми всі його підтримали. Так, він емоційно повівся. Але Артем був ближче всіх до місця, де, на нашу думку, було порушення правил. Він упевнений, що повинні були призначити пенальті, та розлютився, а суддя повів себе так, як ви знаєте.

— Ярослав Ракицький сказав перед суботнім матчем, що Шахтар дуже хоче стати чемпіоном в матчі проти Зорі …
— Це його думка і бажання. Ми ж готуємося до гри без додаткових посилань на її важливість. Просто Зоря хоче зіграти на хороший результат — так само, як і в будь-якому іншому поєдинку. Повірте, ми здатні дати бій Шахтарю, і гірники це вже двічі відчули в цьому році.

— Проти Шахтаря традиційно не зіграють твої партнери, орендовані Зорею у гірників. Це сильно вас послабить?
— Звичайно, це мінус для нас. Ще точно не знаємо, хто замінить орендованих, до гри готується багато хлопців. Тренеру вирішувати, кому виходити.

— Зараз все заговорили про інтригу в боротьбі за третє місце. Зорю це не напружує?
— Мене точно не напружує. Нічого страшного не сталося: є відрив в 5 очок, і ми цей гандикап або збережемо, або збільшимо. Так, Зоря не набрала тієї кількості балів, яку від нас очікували навесні. Але ми не будемо дивитися на успіхи і гру суперників, а самі хочемо показувати фірмовий футбол. А якісь тимчасові спади або невдалі смуги бувають у всіх.

 

Джерело: sportarena.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!