Ігор Харатін: Наша нова схема — вдалий експеримент

Ігор Харатін: Наша нова схема — вдалий експеримент

Півзахисник Зорі Ігор Харатін підвів підсумок зустрічі з донецьким Шахтарем:

— Вважаю, що вийшла хороша гра з обох сторін. Шкода, що програли і не змогли набрати потрібні нам очки.

— З Шахтарем ми грали за новою для нас схемою 3-5-2. Поставило це Шахтар в глухий кут, адже далеко не кожна команда ризикне зіграти з гірниками першим номером?
— Як казав перед грою Юрій Вернидуб, завжди потрібно вчитися чомусь новому, вдосконалити гру. Не боятися вчитися. Помилки були, є і будуть завжди . Але це не означає, що потрібно припиняти роботу. На мій погляд, ця нова схема — вдалий експеримент.

— Чи пам’ятаєш ти матчі в чемпіонаті України, в якому б Шахтар, відверто кажучи, тягнув час?
— Якщо чесно, таких матчів я не пригадую. Але те, що ми змусили Шахтар понервувати — це однозначно. Супернику було нелегко. В якійсь мірі ми застали їх зненацька. Їм доводилося перебудовуватися. Тим більше, гірники перші пропустили. В цілому ж, повторюся, гра була дуже гарною.

— Підтримку вболівальників сьогодні відзначили всі …
— Спасибі всім уболівальникам, які прийшли на стадіон підтримати нас. Дякую і тим, хто був біля екранів телевізорів. Сподіваюся, в інших іграх нашої команди теж буде багато глядачів. Чим більше глядачів на трибунах, тим приємніше грати. Важаю, уболівальникам минулий матч сподобався, і вони не будуть пропускати такі поєдинки Зорі.

 

Джерело: zarya-lugansk.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!