Ігор Левченко: При нагоді йшли в атаку, нав’язували свою гру

Ігор Левченко: При нагоді йшли в атаку, нав'язували свою гру

Голкіпер Зорі Ігор Левченко поділився враженнями від матчу проти київського Динамо:

— Звичайно, після гри з Динамо ми були засмучені результатом. По ходу гри створювали моменти, могли забити. Але пропустили, м’яч відскочив. Футболіст Динамо вийшов один на один і легко зміг забити.

На мій погляд, Динамо більше грало на контратаках. Особливо в другому таймі. Вони використовували довгі передачі, забігали за спини нашим захисникам. Намагалися контролювати м’яч. У нас це часто виходило. Були хороші моменти. Виходили в атаку через дрібний і середній пас. Шкода, що не забили.

— На твій погляд, вибило чи нас з колії те, що було зроблено дві незаплановані заміни?
— Звичайно. Коли відбуваються такі заміни, тренерському штабу доводиться ламати голову, вносячи корективи в малюнок гри. Вони, граючи склад, розраховують на одне, дають установку, а потім все змінюється.

Після першого тайму у нас залишалася лише одна заміна, і складно було щось змінити. Одним словом, для тренерського штабу це головний біль, а що стосується футболістів, то ми знаємо вимоги, знаємо, як діяти. Нам було трохи легше.

— Моментами суперник затягував час …
— Вони діяли спокійно. Нікуди не поспішали. Плюс, у них вийшло забити м’яч. Динамівці діяли по результату. Без паніки і метушні.

— У будь-якому випадку, це зайвий раз підтверджує те, що давно минули ті часи, коли ми грали з Динамо і Шахтарем виключно від оборони …
— Так, ці часи минули. І проти Динамо в цій грі ми намагалися грати першим номером, контролюючи хід зустрічі. Статистика це підтверджує. Думаю і суперник звернув на це увагу. Кияни бачили, що ми при нагоді йшли в атаку, нав’язували свою гру. Мені ж здалося, що вони більше прагнули грати за рахунок довгих передач, сідали на свою половину поля і зустрічали нас вже там.

— Напевно були обговорення після гри епізоду з грою рукою у штрафному майданчику Динамо …
— Відразу після матчу не вдалося подивитися цей момент. Ті хлопці, які перебували безпосередньо в штрафний говорили, що гра рукою була однозначно. Як побачили потім на повторі, було дійсно так. На жаль, другу гру поспіль арбітр в ворота суперників пенальті не дає.

 

Джерело: zarya-lugansk.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!