Каменюка: Дозволили роботу на поле з м’ячем

14-го лютого, Астана зіграє на навчально-тренувальних зборах в Туреччині проти учасника групового етапу Ліги Європи УЄФА луганської Зорі.

Цікаво, що цей матч стане четвертим за останні чотири роки між цими командами. Капітан Зорі Микитою Каменюка поділився думкою про матч проти чемпіона Казахстану.

«На щастя процес відновлення йде, пройшов додаткове обстеження в Італії, дозволили роботу на поле з м’ячем. Поки рано говорити про загальній групі, самому хочеться вже збільшити обсяг роботи, але коліно зробити це не дозволяє. Проте, вже приємно знаходиться поруч з командою, їздити в одному автобусі на тренування», — сказав Микита Каменюка.

«Кожна команда буде вирішувати своє завдання. І ми, і Астана, готуємося до сезону, зараз завдання Зорі — награти склад, щоб успішно підійти до відновлення чемпіонату України. Але, незважаючи на те, що гра носить товариський характер, кожен хоче перемогти».

«Всі матчі вийшли бойові. Дійсно ми граємо між собою щороку в Туреччині останні чотири роки, Астана при цьому стає чемпіоном, а ми піднімаємося в турнірній таблиці. Сподіваюся, в цьому сезоні традиція продовжиться», — резюмував фланговий захисник Зорі.

 

Джерело:football.ua

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!