КДК ФФУ хоче перевірити Калініна на детекторі брехні

КДК ФФУ хоче перевірити Калініна на детекторі брехні

Як стало відомо, екс-захисника Зорі Ігоря Калініна хочуть опитати з питання причетності до організації договірних матчів за допомогою поліграфа.

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України прийняв рішення перевірити Калініна на предмет причетності до «договірнякам» з застосуванням поліграфа, також відомого широкій громадськості, як «детектор брехні».

Про причетність 21-річного Калініна до «гри на контору» стало відомо в кінці 2015 року, коли в епіцентрі скандалу опинилася молодіжна команда Зорі. В ході внутрішнього клубного розслідування більшість молодих гравців луганського клубу дало пояснення, що саме Калінін був ланкою між ними і нечесними на руку букмекерами.

З цієї причини Зоря негайно розірвала контракт з Калініним та тривалий час той перебував без клубу, поки у вересні минулого року не підписав контракт з Зіркою. Але і в Кропивницьку кар’єра у опального футболіста не склалася, через що в лютому поточного року той перебрався в Астраханську Волгарь-Газпром, яка виступає в російській ФНЛ.

У листопаді минулого року стало відомо, що справою Калініна займається Генеральна прокуратура України, але результати розслідування поки залишаються невідомими.

 

Джерело: sportarena.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!