Коли з’явився варіант з Зорею я навіть не думав! Відразу погодився

Новачок Зорі Гаель Ондуа розповів цікаві подробиці свого переходу в стан луганської команди:

— Приємно починати інтерв’ю з камерунським футболістом російською мовою. Звідси запитання: тепер прийшов час вчити українську?
— Звичайно! Я буду грати в Україні, тому в ідеалі, потрібно вивчити й українську. Для футболіста, так і для будь-якої людини в цілому — знання мов великий плюс.

— А якщо говорити про тебе особисто, скільки мов знаєш?
— Знаю французьку, англійську, німецьку, трохи російську. Прийшов час вчити і українську мову.

— Ти лукавиш, коли говориш, що знаєш російську мову трохи.
— Завжди потрібно залишатися скромним (посміхається).

— У ранньому віці ти поїхав з Камеруну і тривалий час жив в Росії. У зв’язку з цим, можна говорити про те, що період адаптації у тебе надовго не затягнеться?
— Можна так сказати. Погода і футбол в Росії і Україні схожі. Я звик до труднощів. Сподіваюся, команда мені допоможе, і я швидко адаптуюся.

— Як відбувся твій перехід в Зорю?
— Коли з’явився варіант з Зорею я навіть не думав! Відразу погодився. Коли ще був в ЦСКА, помічник головного тренера Віктор Онопко, який народився в Луганську, розповів мені про Зорю, про досягнення цього клубу, тому ніяких сумнівів у мене не було.

Упевнений, що тренерський штаб, весь колектив в Зорі — хороші люди, з якими можна прогресувати і досягати поставлених цілей.

— Як давно стежиш за Зорею?
— Я бачив усі матчі луганської Зорі в Лізі Європи. Стежив за успіхами луганчан. Матч в Іспанії проти Атлетика мене дуже здивував в позитивному плані. Бачив, як команда добивається результату, як все стоять горою один за одного. Це не може не захоплювати. Мені сподобалася та гра. Та й в цілому, Зоря непогано виступила в Лізі Європи.

— Ти був у командах різних вікових груп Локомотива, ЦСКА, але перший серйозний досвід отримав в Данії, граючи за Вайле. Розкажи про ці періоди кар’єри.
— Я приїхав в Росію ще маленьким. Свої перші кроки у футболі зробив саме тут. Потім була Данія. Там зовсім інше життя, інша культура футболу. Почав грати і отримувати задоволення від футболу.

— Важко було переїжджати в Данію?
— Трохи більше місяця мені було важко. А потім я звик. Хоча в Скандинавії погода не завжди радувала. Часто були сильні вітри, але поля дозволяли грати в футбол і прогресувати.

— Твоє першочергове завдання в Зорі?
— В першу чергу, важливо швидко адаптуватися. Ну і хочеться допомагати команді добиватися поставлених цілей. Зоря — це великий клуб в Україні і ми повинні зробити все, щоб бути якомога вище в турнірній таблиці.

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!