Луганська Зоря добре закінчила сезон УПЛ. Що далі?

Луганська Зоря добре закінчила сезон УПЛ. Що далі?

Зоря виступила рівно так, як від неї і чекали, навіть трохи перевершивши очікування грою в Лізі Європи. В бронзових нагороди немає нічого дивного, щоб і хто не говорив, а Олімпіку і Олександрії ще працювати та працювати, щоб домогтися такої ж стабільності.

Багато чого буде залежати від того, з якими кадрами почне підготовку Юрій Вернидуб. Багато в чому це залежить як від самої Зорі, так само й від Шахтаря (орендовані). Це — ключ до розуміння, яким буде луганський клуб вже зовсім скоро.

Ризикнемо припустити, що все-ж таки хтось із Гірників перебереться в Зорю. Не факт, що це буде хтось із вже визнаних лідерів команди (Петряк, Соболь, раніше — Караваєв), але умовні Матвієнко або Борячук, для яких ігрова практика на вагу золота, дуже й дуже можуть стати в нагоді.

У той же час в Зорі працюють на експорт та вже відчули, що означає заробляти по-європейськи. Так, небагато, та, поступово, але в українських реаліях те, що зараз робить Зоря — просто космос, особливо на тлі 95% інших команд. Тому якщо луганчани продадуть буквально всіх, кого можна, нам всім можна буде поаплодувати цьому стоячи.

А ось запрошувати когось Зорі потрібно якомога швидше та якомога більше, адже найцікавіших кадрів можуть й розібрати. Дніпро, Сталь, Зірка, Волинь — скрізь є ким поживитися і цим можна скористатися. Не варто сумніватися, що в команду до Юрія Вернидуба приїдуть й цікаві легіонери з різних країн.

На тлі нинішнього чемпіонату України, Зоря навряд чи опуститься нижче третього місця через, як мінімум, відсутність серйозних конкурентів. Хоча все ж поглядати за спину луганчанам буде корисно. Особливо на Олександрію та Олімпік (саме в такому порядку).

 

Джерело: sportarena.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!