Любеновіч отримав травму коліна, Петряк — стегна

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб розповів про пошкодження півзахисників Желько Любеновича та Івана Петряк, отримавших в матчі 25-го туру УПЛ проти Динамо.

Любеновіч вийшов у старті, але покинув поле на 30-й хвилині. Замість нього вийшов Іван Петряк, який, в свою чергу, був замінений у перерві на Джабу Ліпартію.

За словами Вернидуба, обидва футболісти самі попросили про заміни через травми.

— Це була вимушені заміни. Желько отримав травму. Попросив заміну. Я випустив Ваню і той теж в самому кінці першого тайму отримав травму. У Желько проблема з бічною зв’язкою коліна. А у Вані, швидше за все, надрив передньої поверхні стегна.

При цьому навіть можливих термінів повернення гравців на поле тренер не назвав і, ймовірно, вони стануть відомі тільки після поглибленого обстеження.

Нагадаємо, 35-річний Желько Любенович в цьому сезоні зіграв за Зорю 24 матчі в УПЛ, забив 4 голи, тоді як на рахунку 23-річного Івана Петряк 4 голи в 22 матчах.

Нагадаємо, матч 25-го туру УПЛ Зоря : Динамо закінчився на користь киян з рахунком 0:1.

Джерело: sportarena.com