Маріуполь і Зоря позмагаються за шосте місце. Анонс матчу

В очному поєдинку двох претендентів на місце в першій шістці Маріуполь постарається скористатися втомою Зорі і вперше після зміни тренера перемогти, хоча супернику очки ще потрібніше.

Юрій Вернидуб не сподівається сьогодні на Владислава Калитвинцева, який ще не скоро зможе допомогти команді, а ось Василь Прийма отримав рецидив травми в останньому матчі з Гертою і вибув приблизно на місяць.

У лазареті Маріуполя як і раніше знаходяться Ігор Кирюханцев, Сергій Горбунов та В’ячеслав Чурко. Традиційно не обійшлося в цій команді і без штрафників, адже звітний тур через дискваліфікацію пропускає Сергій Яворський.

Власне, Зорю можна було б назвати фаворитом цього матчу, але Маріуполь вважається домашньою командою і в рідних стінах виглядає могутніше, а ще на боці команди Олександра Бабича єврокубковий мід-уїк суперника, у якого фактично не було часу для відновлення і повноцінної підготовки до поєдинку.

Проте у Зорі прекрасний настрій після перемоги над Гертою, яка продовжила вдалу серію команди, а що стосується функціонального стану, то навіть такий дефіцит часу не завадив луганчанам видати божевільний матч проти Динамо, незважаючи на важкий виїзд в Більбао трьома днями раніше. У плані фізики провідні гравці Зорі зараз на дуже хорошому рівні, тому повинні витримати два матчі на тиждень.

Цікаві факти

  • Зоря може одержати 50-ю гостьову перемогу в чемпіонатах або забити на полях суперників 200-й гол (ще 2 м’ячі).
  • Луганський клуб утримує клубний рекорд, забиваючи в гостях у чемпіонатах 10 ігор поспіль — 12 м’ячів.
  • Маріуполь в рідних стінах може забити 350-й гол в елітному дивізіоні (ще 3 м’ячі).
  • 20-й гол у чемпіонатах може забити Олександр Караваєв (Зоря).

 

Джерело: sportarena.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!