Навесні Зорю ми можемо не впізнати або молодь Юрія Вернидуба

Середній вік передбачуваної основи Юрія Вернидуба становить 22 роки. Зоря тепер — наймолодша команда УПЛ

Судячи з того, кого збирається награвати на заключному зборі Зоря, у другій частині сезону команда Юрія Вернидуба може помінятися відсотків на 30. Оборона луганського колективу напевно постане в оновленому вигляді. Пропонований вам склад багато в чому умовний, там, можливо, немає багатьох футболістів, які реально претендують на місце в основі. Але в будь-якому випадку навесні саме Зоря може стати найменш віковою командою УПЛ і базовим клубом молодіжної збірної України!

Середній вік передбачуваного нами стартового складу становить 22,1 року! Навіть якщо Юрій Вернидуб і поміняє кілька позицій і випустить на поле, наприклад, Артема Гордієнко (26 років), Євгена Опанасенка (27 років), Василя Прийму (26 років) або Руслана Бабенка (25 років), цей показник сильно не зміниться. Зрештою, на місце в основі з таким же успіхом претендують Євген Чеберко (20 років), Владислав Кабан (22 роки), Владислав Кочергін (21 рік) і Максим Луньов (19 років).

Старших не скидають з рахунків.

Чи не скидають тренери луганчан з рахунків і досвідчених футболістів — Олега Чуваева (30 років), Желько Любеновича (36 років) і В’ячеслава Чечера (37 років). Однак на роль першої скрипки їм претендувати буде складно — тепер вже цілком очевидно, що Зоря робить ставку на молодь. Ризиковано, але шалено цікаво.

 

Джерело: zbirna.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!