Олімпік і Зоря не виявили сильнішого (відео)

Зоря в гостях зіграла внічию з Олімпіком (1:1) в матчі 27-го туру української Прем’єр-ліги.
Зорі вдалося відкрити рахунок в середині першого тайму, коли Пауліньо ударом головою замкнув красиву подачу Івана Петряк. Приблизно таким же голом відповів Олімпік за двадцять хвилин до кінця матчу, коли подача Сергія Шестакова закінчилася точним ударом головою Дмитра Немчанинова, 1:1.

Олімпік в цьому матчі був ближче до перемоги, створивши кілька небезпечних моментів у другому таймі. Особливо активним був Моха, який раз у раз йшов в обіграш, та помітно загострював гру. Але свій кращий момент Олімпік не реалізував ще в першому таймі — Михайло Сергійчук при рахунку 0:0 дальнім ударом влучив у поперечину.

На останній хвилині основного часу Зоря пішла виривати перемогу, і м’яч в штрафний Олімпіка потрапив в руку Віталію Федорову. Суддя, незважаючи на протести гостей, пенальті не наважився дати. Замість цього рефері виписав другу жовту Артему Гордієнко, через що Зоря останні хвилини грала в меншості.

Зоря більшу частину часу грала по рахунку — в першому таймі команда Юрія Вернидуба успішно сушила гру, але от у другому таймі гостям це зробити не вдалося. Небезпечні моменти луганчани створювали хіба після стандартних положень.

Голи:
Пауліньо, 17
Немчанінов, 75

Матч став знаковим для головного тренера луганчан Юрія Вернидуба. Ця гра стала для нього 150-й на посту наставника команди.

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб не прийшов на прес-конференцію після матчу.
Конкретні причини неявки невідомі. Замість нього спілкуватися з журналістами прийшов один з тренерів Зорі Юрій Коваль.

Відносно відсутності Вернидуба на прес-конференції він сказав лише, що було сьогодні так вирішено.

«Юрій Миколайович емоційна людина. Нічого надзвичайного не сталося. Є, так би мовити, розподілу ролей. Буває всяке. Сьогодні вирішили так».

Коваль вважає, що відсутність у Зорі великої кількості рівних за якістю виконавців призводить до нестабільних результатів в чемпіонаті після зимової перерви.

«Крім Шахтаря, практично всі команди втрачають футболістів . Тому спостерігається загальна тенденція в українському футболі — зниження кваліфікації футболістів. Втрата навіть одного-двох гравців позначається. У першому колі у нас був Олександр Караваєв, проти якого фолили частіше, ніж проти всіх інших . Тепер немає Михайла Сивакова».

Джерело: sportarena.com