Оновлені Карпати і Зоря зіграють у Львові. Анонс матчу

У поєдинку 20-го туру чемпіонату України Карпати зіграють проти Зорі.

Травмовані: Гуцуляк (під питанням), Голодюк — Прийма (під питанням), Опанасенко
Дискваліфіковані: Карраскаль (Карпати)

У Зорі точно не зіграє Євген Опанасенко. Під питанням участь в матчі і Василя Прийми, який пропустив більшу частину зборів, тому може бути просто не готовий фізично.

Під час трансферного вікна Карпати серйозно почистили склад команди. Львівський клуб покинули і літні новачки, і молоді гравці, і досвідчені, і навіть лідери команди на зразок Ігоря Худобяка. Сьогодні в матчі проти Зорі з’явиться ніякий не новий склад. Навпаки, в старті напевно не буде жодного абсолютно нового гравця, проте це мають бути якісь оновлені Карпати з новими ідеями і роботою тренерського штабу.

Зоря напевно з’явиться сьогодні в оновленому складі. Команду покинуло декілька важливих гравців, а їм на зміну прийшло практично 10 нових виконавців, деякі з яких відразу отримають місце в старті.

Лінія оборони значно оновилася і омолодилася, прийшли нові легіонери, яких хочуть розвинути для подальшого продажу. Юрій Вернидуб звик кожні півроку ліпити команду з абсолютно нових гравців. Зараз у нього новий виклик, матч з Карпатами буде хорошою перевіркою для цього.

Зоря сьогодні грає в чорному кольорі, Карпати в зеленому. Голкіпери в червоному і жовтому відповідно.

 

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!