Останній мазок Рафаела

Зоря — єдина з наших команд, що мала кандидатів в збірну, але грала не в п’ятницю, як Шахтар, Динамо, Дніпро і Карпати, й навіть не в суботу. Луганчани закривали в неділю в Луцьку не тільки тур, але і всю першу частину чемпіонату.

Добре хоч почали о 14:00, а не ввечері. Цікаво, це заради Петряков? Або для економії електрики? Два тижні тому недільний матч з Шахтарем починався о 19:30. Зібрав 7450 глядачів. Цифри такого порядку, мабуть, зараз межа для міст з населенням менше півмільйона.

Ось і в Кропивницького на Динамо прийшло 7933. Зараз на Зорю в Луцьку зібралося 1200. Могло б і більше прийти — коли ще такий суперник приїде! Адже попереду у Волині турнір другої шістки, а що далі — навіть згадувати страшно.

У Зорі три кандидати в збірну. Воротар Олексій Шевченко був присутній в попередньому списку Андрія Шевченка, Петряк повинен приєднатися до команди іншого Шевченко в понеділок. Едуард Соболь теж був би в Австрії (та й Зоря, напевно, грала б у п’ятницю), якби не дискваліфікація. У будь клубу ще такий потужний лівий фланг?

Не позаздриш Юрію Тетеренко, який мав протистояти цьому луганському дуету. Але от не було ніякого натиску Зорі по краю: гості воліли ломитися по центру, де безперестанку вимагав передач жадібний до м’яча Денніс Бонавентуре. Але поки підопічні Юрія Вернидуба за відсутності Желько Любеновича або Джаби Ліпартії налагоджували гру в незвичному поєднанні, господарі провели дві непогані атаки, в яких Редван з Дмитром Задерецкім удвох хвацько розбиралися зі всією обороною суперника, і тільки завершальний удар не виходив. Мотивації волинянам додавала присутність Віталія Кварцяного, який відбув триматчеву дискваліфікацію.

Здавалося, що матч завершиться нульовою нічиєю, коли після марною заміни найактивнішого у Волині Мемешева і прострілу Гегам Кадімяна м’яч потрапив в надто далеко виставлену руку Романа Никитюка. Капітан Зорі Рафаел Форстер, з точки відправивши м’яч у дев’ятку, зробив упевнений останній мазок. У матчі і в регулярному чемпіонаті.

 

Джерело: sport-express.ua

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!