Петряк зіграв 100-й матч за Зорю

Фланговий півзахисник Іван Петряк провів 100-й матч у складі Зорі, повідомляє офіційний сайт клубу.
Ювілейній для Петряков стала гра 22-го туру української Прем’єр-ліги проти Волині (1:0).

Іван вийшов в цьому матчі в стартовому складі, а на 56-й хвилині гри був замінений на Желько Любеновича, для якого поєдинок проти Волині став 150-м у футболці луганчан.

23-річний Іван Петряк виступає за Зорю з 2011 року. В УПЛ він провів 79 матчів, в Кубку країни — 10, а в Лізі Європи — 11 поєдинків.

Минулого літа контракт Івана Петряков у Зорі викупив Шахтар, проте хавбек продовжив виступати на правах оренди за команду Юрія Вернидуба.

У поточному сезоні на рахунку Петряков 26 матчів за Зорю у всіх турнірах, в яких він забив 4 голи і зробив 4 результативні передачі.

Відзначимо, Зоря в Луцьку перемогла Волинь завдяки голу Рафаела Форстера з пенальті в компенсований до другого тайму час.

Джерело: sportarena.com