Підготовка до Олімпіку. Шевченко повернувся в основну групу

Підготовка до Олімпіку. Шевченко повернувся в основну групу

Вже завтра о 15-й годині Зоря візьме курс на Київ, де в неділю о 14:00 на стадіоні імені Валерія Лобановського в рамках 27-го туру зустрінеться з донецьким Олімпіком.

А поки що чорно-білі знаходяться в традиційному циклі підготовки до гри. Тренуються луганчани, як і раніше, на базі.

Головна позитивна новина — повернення в загальну групу голкіпера Олексія Шевченка. Нагадаємо, що через проблеми зі спиною Олексій пропустив кілька тижнів. Позиція основного голкіпера в останніх турах була у Ігоря Левченко. Кому довірить місце в воротах в грі з Олімпіком Юрій Вернидуб, дізнаємося вже цієї неділі.

А ось Желько Любенович і В’ячеслав Чечер і раніше продовжують відновлюватися. Желько Любенович, наприклад, вже почав здійснювати пробіжки, але участі в матчі з Олімпіком не прийме.

За планом йде процес відновлення і у нашого капітана Микити Каменюки. На даний момент він знаходиться в Італії, де проходить планові відновлювальні процедури. До речі, вже в найближчі дні Микита повернеться в Україну і точно підтримає нашу команду на трибунах стадіону Динамо в грі з Олімпіком.

За планом йде процес відновлення і у нашого капітана Микити Каменюки. На цей час він знаходиться в Італії, де проходить планові відновлювальні процедури. До речі, вже в найближчі дні Микита повернеться в Україну і точно підтримає нашу команду на трибунах стадіону Динамо в грі з Олімпіком.

 

Джерело: zarya-lugansk.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!