Андрій Пилявський: Зоря — моя рідна команда, я тут всіх знаю

Захисник луганської Зорі Андрій Пилявський розповів подробиці свого повернення в команду і окреслив особисті цілі на найближчий час:

Андрій, хочеться ще раз привітати тебе з поверненням в нашу команду!
Щиро Дякую! Повернення в Зорю — позитивний момент для мене. Зорю можна назвати моєю рідною командою. Я вже тут був, всіх знаю, тому вливатися не потрібно було. Все пройшло дуже легко.

Складалося відчуття, що після твого відходу минуло всього лише кілька днів?
Чесно кажучи, був такий момент (посміхається). Повернувся в Запоріжжі, згадав минуле. Ніби дійсно, пройшло всього пару днів.

Над пропозицією знову опинитися в Зорі довго не роздумував?
Зоря була в цей час на зборах в Туреччині. Все відбувалося через агента. Він зателефонував зі мною і сказав, що є такий варіант. Я, безумовно, погодився. Потім вже розмовляв з генеральним директором, з головним тренером. Довго не думав, прекрасно знав, хто така Зоря.

Нещодавно ти підкреслив, що Юрій Вернидуб дав тобі два тижні на повернення фізичних кондицій. Термін досить маленький …
Звичайно, важко. Але я відчуваю себе вже набагато краще. Були і дворазові тренування і сам індивідуально займався. Думаю, що незабаром буду відчувати себе добре. Але вже зараз мені набагато легше, ніж було, наприклад, тиждень-півтора тому.

Наші екс-гравці часто стежать за іграми Зорі в Прем’єр-лізі і Ліги Європи. Стежив ти за луганчанами під час перебування в інших клубах?
Багато ігор дивився. У Лізі Європи бачив усі матчі «чорно-білих». Деяким навіть в Лізі Чемпіонів такі групи, як Зорі не дістаються. З огляду на суперників — Фейєноорд, Фенербахче і Манчестер Юнайтед, можу з упевненістю сказати, що Зоря виглядала дуже гідно.

Як родина сприйняла твоє повернення в Запоріжжі, тим більше з огляду на те, що твоя дружина звідси?
Сім’я сприйняла моє повернення добре. Головне, щоб мені було комфортно в клубі. У плані побуту взагалі немає ніяких проблем. Все відмінно як в клубі, так і в місті.

Які найближчі цілі ставиш перед собою особисто?
Для початку потрібно набрати оптимальну форму. Ну і звичайно, хочеться грати і показувати гарний рівень футболу.

Вже в неділю на нас чекає непростий поєдинок проти Шахтаря …
Так, буде непросто. Але будь-якій команді важко, яка грає проти Шахтаря. Розуміємо всю відповідальність і готуємося до майбутньої зустрічі дуже серйозно. Попереду ще складний другий етап чемпіонату. Все це розуміють. Очки потрібні і нам і їм, тому буде цікавий матч.

 

Джерело: zarya-lugansk.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!