Чайковський: Поява Калитвинцева — великий плюс для Зорі

Один з ключових гравців Зорі, який замінить навесні в якості капітана Микиту Каменюку, розповів про другий турецький збір та підготовку до майбутнього поєдинку з киянами.

— Які відчуття повинен відчувати футболіст, за плечима якого три етапи зимової підготовки?
— У моєму випадку вони виключно позитивні. Збори є збори: позаду непроста робота, але вона допоможе зустріти весну в хорошому функціональному стані.

— З запропонованими навантаженнями справлялися?
— Звичайно! Хоча було нелегко.

— З контрольними матчами, зіграними на зборах, пов’язана цікава закономірність: переможні результати припали на першу половину — після чого за нічиєю пішли дві поразки. Яке пояснення цьому знаходите?
— Були б раді вигравати всі матчі без винятку. Але збори для того і придумані, щоб працювати над помилками. У Туреччині ми цього приділяли чимало уваги. Сподіваюся, вигравати будемо в чемпіонаті.

— Усі суперники на заключному зборі — представники пострадянського простору: узбецький Локомотив, казахстанські Астана і Шахтар, білоруське Торпедо і вірменський Ширак. Хто виявився складнішим?
— Всі ігри були хороші. Кожен суперник підходив до них зі своїми цілями і в різному ступені готовності. А виділив би, мабуть, болгарський Лудогорец, з яким Зоря зустрічалася на першому зборі.

— Кого на ваших іграх було більше — скаутів або представників майбутніх суперників Зорі в прем’єр-лізі?
— (Сміється). Просто не звертав на це уваги. Перед нами стояли трохи інші завдання.

— Відомо, що у Зорі були проблемні позиції — центрального захисника, правого півзахисника і нападника. З приходом нових футболістів стало легше?
— Зрозуміло! В першу чергу, це стосується Влада Калитвинцева. Його поява в Зорі — великий плюс для нашої команди. Як плюсом стало і повернення до нас Андрія Пилявського.

— Відомо чимало випадків, коли через кадрового дефіциту тренер пропонував гравцеві освоїти інше амплуа — і це приносило результат. Подібні експерименти на зборах траплялися?
— Скоро все самі побачите! (Посміхається).

— Хто з новачків відразу став своїм у Зорі?
— Команда у нас дружна. Якщо нові хлопці в ній з’явилися, значить, вони вже свої! Кожен футболіст виявив на зборах старанність, а решта покажуть матчі чемпіонату.

— Який стан справ зі здоров’ям у Микити Каменюки?
— Капітан іде на поправку і знаходиться під пильним контролем лікарів. Щодня працює по шість годин, а потім — ще займається в басейні.

— Зміна клімату і умов для тренувань не позначиться негативно на якості підготовки до майбутнього матчу з киянами?
— Ніяких побоювань з цього приводу у нас немає.

— Що відомо вам про Динамо весняного зразка?
— Ми поки тільки вивчаємо суперника, переглядаємо на теоретичних заняттях його гри. Словом, готуємося в звичайному режимі.

— Минулої осені ми стали свідками двох найцікавіших поєдинків за участю Динамо і Зорі в Києві. У вересневій зустрічі чемпіонату успіх був на боці вашої команди, а в зіграний в жовтні кубковому матчі перемогу святкували динамівці. Чим запам’яталися ці зустрічі?
— Безкомпромісною боротьбою і високим напруженням. Сподіваюся, не доведеться нудьгувати глядачам і в майбутню суботу.

— Матч у Запоріжжі — центральний у турі. Чи відомо вам, наскільки численною буде глядацька аудиторія?
— Поки не в курсі, адже ми тільки в четвер у другій половині дня прилетіли з Туреччини. Але хочеться, щоб глядачів на трибунах Славутич Арени було якомога більше …

 

Джерело: sport-express.ua

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!