Прем’єр-ліга: Момент істини

Коли два роки тому почалися розмови про нову формулу чемпіонату, більшість, нехай і не без сумнівів, виявилася на стороні нині існуючого варіанту.

Тепер навіть швидкого погляду на турнірну таблицю достатньо, щоб погодитися: інтриги на всіх полюсах — від верхньої шістки до зони вильоту — стало помітно більше.

Напередодні останнього на першому етапі уїк-енду увага уболівальників буде прикута до матчу, в якому обидва учасники знаходяться в ситуації «пан або пропав». Мова, звичайно, про поєдинок Маріуполь – Олімпік, якому судилося стати головною інтригою туру. У тому числі тому, що азовці з «олімпійцями» в силу присуджених недавно клубу з прифронтового міста Лозаннським судом трьох очок виявилися прямими конкурентами в боротьбі за вакансію в шістці.

Маріуполь – Олімпік (04.03.2018. Неділя, 14:00)

Маріуполю потрібно не програти, Олімпіку — обов’язково виграти. У ситуації, що склалася підопічним Романа Санжара буде важче — особливо з урахуванням втрати в зимову пору трьох ключових гравців — Антона Кравченка, Андрія Богданова і Мохі. Біля берегів Азова донецькій команді доведеться боротися, що називається, через «не можу», але, якщо в цьому протистоянні вдасться уникнути суддівських помилок, не варто виключати, що Олімпіку посміхнеться доля.

Динамо – Зоря (04.03.2018. Неділя, 17:00)

З великим інтересом очікується чергова зустріч Динамо з Зорею, яка важлива для обох суперників. Після поразки від Вереса команда Олександра Хацкевича не має права на чергову осічку — і в силу підвищення напруженості в золотій гонці, і з огляду на накопиченого боргу перед шанувальниками.

Футбол — річ непередбачувана. Хто міг припустити, що, ведучи 3:0 в матчі першого кола, Динамо упустить перемогу, зігравши внічию 4:4? А якщо врахувати, що набрала хід після турецьких зборів Зоря мотивована завданням повторити минулорічний бронзовий успіх, боротьба в неділю на «Олімпійському» очікується запекла.

 

Джерело: sport-express.ua

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!