Рафаел Форстер: конкретики щодо трансферу поки немає

Рафаель Форстер після гідного завершення сезону поділився враженнями про досягнення команди і розповів про свої плани на відпустку.

— Рафаель, вітаю тебе з завершенням чемпіонату! Як ти оцінюєш результат цього сезону?
— Звичайно ж, я дуже задоволений результатом, адже я постійно грав, намагався допомагати команді. Тому приємно, що команда добилася і бронзових медалей, і виходу в груповий етап Ліги Європи.

— У тебе є тепер ще одна медаль в кар’єрі …
— Так, у мене їх дві. У Зорі це вже друга моя медаль. Перша була за фінал Кубка України. Це дуже важливі події як команди, так і для кожного гравця, який віддає всього себе на футбольному полі на благо командої гри і високих результатів.

— Які плани на майбутнє? Ходить багато чуток про пропозиції для тебе.
— Так, чутки є, але говорити поки рано, ніякої конкретики ще немає. На чей час після хорошої роботи я б хотів відпочити, а потім вже думати про подальші робочі плани.

— Відпочивати плануєш вдома, в Бразилії?
— Ні, відпочинок буде активним, я хочу помандрувати, відвідати Францію. Я знаю, це дуже красива країна, хочу побачити Париж, подивитися визначні пам’ятки. Відпочинок буде цікавим.

26-річний центральний захисник перейшов до чорно-білим взимку 2016- го з Гояса в якості вільного агента. За цей час він став ключовим гравцем лінії оборони луганчан.
У минулому сезоні Рафаел Форстер зіграв в 32 поєдинках за луганську команду у всіх турнірах і забив 8 м’ячів.

 

Джерело: zarya-lugansk.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!