Сергій Рафаїлом: Всім уболівальникам дякуємо за підтримку

Генеральний директор ФК Зоря Сергій Рафаїлов тепло подякував всім уболівальникам за підтримку нашої команди в матчі з Шахтарем:

— Чесно кажучи, давно я не бачив такої атмосфери, як у матчі 23-го туру Зоря — Шахтар. Маю на увазі не тільки гри Зорі, а й матчі чемпіонату в цілому.

Так, ми проводили ігри Ліги Європи в Одесі і на тих матчах відчувалася подібна атмосфера, за що дякуємо уболівальникам.

Але якщо брати саме чемпіонат за весь той час, який ми знаходимося в Запоріжжі, я не бачив ще такої чудової атмосфери. Це дуже приємно. Окремо хочу відзначити єднання уболівальників. На трибунах поруч сиділи вболівальники Зорі та Шахтаря. Кожен вболівав за свою команду, але між ними конфліктів й негативних подій не відбувалося.

Плюс, та хвиля по стадіону, яка тривала майже 5 хвилин. Де подібне можна побачити в нашому чемпіонаті? Були присутні 9,5 тисячі уболівальників. Так, були порожні місця, але їх ми залишили для того, щоб перестрахуватися з точки зору безпеки. Передбачати таку атмосферу заздалегідь ми не могли. Важливо було не допустити зіткнення між активною групою вболівальників та іншими фанатами.

Ще раз хочу сказати велике спасибі уболівальникам за підтримку. Запрошую вас на всі матчі. Ми побачили, що за Зорю вболівають. Приходьте, вболівайте за Зорю, дивіться якісний футбол, який на сьогодні ми показуємо!

Последние новости ФК Заря Луганск вы всегда можете прочитать у нас на сайте

 

Джерело: zarya-lugansk.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!