Шахтар мінімально переграв Зорю (1:2) в матчі 23-го туру (відео)

Шахтар мінімально переграв Зорю (2:1) в матчі 23-го туру

Шахтар та Зоря видали один з найкращих матчів нинішнього чемпіонату, обмінявшись голами ще в другій половині першого тайму.

Як і в останній зустрічі цих команд, рахунок відкрили луганчани: Денніс Бонавентуре запресингувал та обікрав Івана Ордеця, після чого вибіг віч-на-віч з голкіпером, прокинувши повз того і закотив м’яч у порожні ворота. 1:0.

Шахтарю знадобилося зовсім небагато, щоб відповісти. Знову відзначився Густаво Бланко-Лещук, який потужно пробив головою в ближній кут після навісу Ісмаїлі. 1:1.

Другий тайм команди відіграли більш традиційно, без великого темпу і домінування Зорі. І хоча команда Юрія Вернидуба не відсиджувалася в обороні, але другий м’яч забили вже донеччани. Ярослав Ракицький чудово запустив на хід Тайсону, той обійшов воротаря і потужно пробив у ближній кут. 2:1.

Кінець матчу був підігрітий видаленням Ракицького, який заробив другу жовту картку за підкат проти Владислава Калитвинцева. Не сказати, щоб Ракицький «скосив» Калитвинцева, але ноги суперника таки зачепив та обірвав його рейд у штрафну, що тягнуло на «гірчичник».

Калитвинцев ж став одним з найпомітніших гравців кінцівки матчу. Він мав пару можливостей для добротного удару, але переграти Пятова не зумів.

Зоря – Шахтар – 1:2

Голи: Бонавентуре, 31; Тайсон, 63; Бланко Лещук, 36.

Вилучення: Ракицький, 87.

Джерело: sportarena.com