Шахтар — Зоря (3:1): Відео огляд матчу та коментарі тренерів команд.

Гірники почали матч активніше гравців Зорі, але швидкий гол відбувся саме в їх ворота. На 13-й хвилині Громов ідеально пробив з лінії штрафної, направивши м’яч у праву дев’ятку — П’ятов навіть не ворухнувся. 0:1.

Паритет в рахунку підопічні Паулу Фонсека відновили на 32-й хвилині, забивши гол зі стандарту. Срна зі штрафного справа подав до ближньої стійки точно на Кривцова, який головою пробив впритул з ближньою стійкою.

На 69-й хвилині Ісмаїлі зліва увірвався в штрафну Зорі і завдав неприємний для Луніна удар з гострого кута. М’яч зачепив Опанасенко та буквально прошмигнув в ціль під ближню стійку.

А крапку в матчі на 89-й хвилині поставив Бернард, якому своєчасний поперечний пас віддав Тайсон. 3:1 — Гірники домоглися над Зорею вольової перемоги.

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб прокоментував матч проти Шахтаря:

«Більше контролював м’яч Шахтар. У нас же здорово виходило діяти на контратаках. Забили гол, могли ще забити м’яча 3-4. Це футбол. Десь тут не пощастило, значить, пощастить в наступних матчах.

Чи готові до матчу з Естерсундом? Все побачимо 14-го вересня. Гра покаже. Того року у нас були суворі суперники. Цього року конкретні середняки, які хочуть про себе заявити. Буде ще складніше. Тим більше зі шведами. Вони пройшли Галатасарай, ПАОК. Легко не буде. Будемо робити все від себе залежне, щоб виступити краще, ніж в тому році. Скільки очок ми наберемо — покаже час».

На післяматчевій прес-конференції наставник гірників похвалив свою команду за активність в нападі.

«Була складна гра проти хорошого суперника. Ми всі розуміли, що гра легкою не буде. Вважаю, ми почали добре. Наша команда завжди була на половині поля суперника, там тримала м’яч і розігрувала свої атаки. Зрозуміло, що пропущений м’яч наклав відбиток на нашу гру, але ми змогли від нього відійти і переломили хід матчу».

Шахтар : Зоря – 3:1

Голи: Кривцов, 32, Опанасенко, 69 (авт), Бернард, 90 – Громов, 13