Шахтар : Зоря. Анонс матчу

Шахтар : Зоря. Анонс матчу

У Зорі традиційно головна проблема напередодні матчу проти Шахтаря стосується орендованих гравців. У поточному сезоні це вже четверта гра суперників, в тому числі третя за останні два місяці, так що Юрій Вернидуб вже міг награти всякі варіанти гри без Едуарда Соболя, Дмитра Гречишкіна, Івана Петряк, Владислава Кулача і Дениса Безбородько.

Набагато важливіше для луганчан, щоб всі інші гравці були готові зіграти. Точно не буде віддаленого з Олімпіком Артема Гордієнко, не грали минулого тижня Рафаел Форстер, В’ячеслав Чечер та Желько Любенович, болюче пошкодження отримав Ігор Харатін. Деякі з них допоможуть команді в сьогоднішній зустрічі.

Після гри проти Олімпіка Вернидуб помітно нервував і навіть прес-конференцію пропустив. Підняти настрій і повернути самооцінку може матч проти Шахтаря. Навесні луганчани двічі давали бій лідеру чемпіонату, але все одно програвали. Для Зорі буде важливо, щоб суперник не став чемпіоном у матчі проти них.

Цікаві факти:
Гольова рекордна в чемпіонатах серія Шахтаря триває 47 ігор — 122 м’ячі.
Зоря в чемпіонатах може в ролі гостей пропустити 700-й гол (ще 2 м’ячі).
Гольова в чемпіонатах домашня серія Шахтаря триває 23 матчі — 57 м’ячів.
Зоря при Юрію Вернидуб може одержати 30-ю гостьову перемогу в чемпіонатах.
Баланс 17 ігор Шахтаря при суддівстві Юрія Можаровського: +13 = 1-3 47:13.
Баланс 12 ігор Зорі при суддівстві Юрія Можаровського: +1 = 4-7 7:18.

Шахтар (орієнтовний склад): Пятов — Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі — Степаненко, Малишев — Марлос, Тайсон, Бернард — Феррейра

Зоря (орієнтовний склад): Левченко — Опанасенко, Пилявский, Рафаел Форстер, Сухоцький — Чайковський, Харатін — Калитвинцев, Ліпартія, Пауліньо — Бонавентуре

 

Джерело: sportarena.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!