Шаран: здивований висловлюваннями Вернидуба на адресу Олександрії

Шаран: здивований висловлюваннями Вернидуба на адресу Олександрії

Головний тренер Олександрії Володимир Шаран підкреслив, що здивований висловлюваннями наставника Зорі Юрія Вернидуба на адресу його команди.

Після закінчення зустрічі Зоря — Чорноморець (1: 2) в 26-му турі УПЛ головний тренер луганчан Юрій Вернидуб особливу увагу приділив питанню суддівства. Говорив наставник чорно-білих не тільки про поєдинок проти одеситів, а також поділився думкою про останні зустрічі в цілому, зокрема про матчі за участю Олександрії. Зокрема, він сказав, що в деяких поєдинках присутній упереджене суддівство.

Володимир Шаран, коментуючи слова головного тренера Зорі, визнав, що були суддівські помилки як на користь його команди, так і в бік суперника в матчі Олександрії. Однак він незадоволений подібною критикою на адресу олександрійського клубу, вважаючи її незаслуженою.

Нагадаємо, в поєдинку між Олександрією і Зорею (0: 0), який відбувся 9 квітня в 24-му турі УПЛ арбітр зустрічі Олександр Дердо не вгледів порушення правил з боку Сергія Басова на Деннісі Бонавентуре в штрафному майданчику господарів поля.

 

Джерело: sportarena.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!