Соколовський: Я більшого чекав від Зорі

Михайло Соколовський: Я більшого чекав від Зорі

Відомий у минулому півзахисник Шахтаря Михайло Соколовський проаналізував найважливіші події 24-го туру Прем’єр-ліги.

— Хто здивував вас в минулому турі?
— Я більшого чекав від Зорі. Шкода, що луганська команда все втрачає, і втрачає очки. А головне, ми не бачимо від відомих уже майстрів з цього колективу блискучої гри. На жаль, і Зоря зараз втратила мотивацію. Мені здається, Юрію Вернидубу складніше буде повернути тонус своїм підопічним, ніж Паулу Фонсека. Втім, попереду у Зорі — поєдинок з Динамо. Чим не привід привести себе до тями?

— Як показують події у другій частині чемпіонату, команди першої шістки можуть відбирати очки у лідерів.
— Мене вразила гра Зірки в переможному для неї поєдинку з Динамо. І ось, зараз не менше здивував Чорноморець. Уболівальникам такі от сюрпризи, думаю, подобаються. Чи станеться подібне в майбутньому? Не виключаю.

— Виходить, оранжево-чорні можуть ще не раз спіткнутися в чемпіонаті?
— Не думаю. Шахтар не та команда, яка може швидко і надовго випасти з колії, опустити руки … Гірники мають психологію лідерів і вже в 25 турі доведуть це. Втратити більше може Динамо, для якого друге місце зараз — безхмарний варіант.

— Хто більше за інших схильний до розслабленості в цій команді — бразильці чи українці?
— Бразильцям вже точно це не вигідно. Не думаю, що після закінчення сезону вони захочуть тут залишитися … Тому їм просто необхідно бути на виду. Знаю це не з чуток, оскільки багато спілкуюся з представниками донецького клубу. Що стосується українських футболістів, то кожен з них, знаю, горить бажанням потрапити в збірну, в команду Андрія Шевченка. Чим не мотивація? Як бачите, ніхто не хоче розслаблятися, але іноді таке ось трапляється, причому у всіх топових команд.

 

Джерело: footboom.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!