Олександр Сваток: Команда прийняла мене дуже добре

Новачок луганської Зорі, захисник Олександр Сваток поділився своєю думкою про збори в словенії та про майбутній перший матч УПЛ.

— Збори пройшли прекрасно. Ми відмінно попрацювали. Гадаю, заклали фундамент на сезон. Працювали над фізикою, тактикою. Вважаю, все буде добре.

— Ти в команді відносно недавно. Як прийняв колектив?
— Команда прийняла мене дуже добре. Колектив у Зорі відмінний. Мені все подобається. Все дуже дружні. Це додає амбітності, об’єднує нас. У всіх нас одна мета і все намагаються до неї йти.

— У нас велика конкуренція в лінії захисту на цей час. Над чим, на твій погляд, потрібно найбільше попрацювати, щоб потрапляти в стартовий склад регулярно?
— Гадаю, потрібно працювати над усіма компонентами, додаючи в усьому. Тільки тоді можна буде закріпитися в основі. Кожен день виходити і працювати по максимуму.

— Ти вперше на зборах в Словенії …
— В якості гравця збірної я був в Словенії. А ось те, що стосується зборів, то так. Це перший досвід. В принципі, Європа вся для мене однакова. Умови всюди хороші. Відмінні поля. Все є для відновлювальних процедур. Мій відгук виключно позитивний.

— Попереду перший тур чемпіонату і поєдинок зі Сталлю …
— Про команду щось конкретне сказати зараз не можу, тому що бачу, що колектив там будується новий. Чого від суперника очікувати в цілому, сказати складно. Гадаю, що легко однозначно не буде, адже там є, як молоді, так і кілька досвідчених хлопців. Вони напевно будуть виходити на поле і битися за кожен м’яч. Як і ми! Буде цікавий матч.

Нагадаємо, Олександр Сваток перейшов в Зорю цього літа з Дніпра.

 

Джерело: zarya-lugansk.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!