Трансферний вектор: як змінюється луганська Зоря цього літа

Трансферний вектор: як змінюється луганська Зоря цього літа

Найактивніше на трансферному ринку цього літа поки що поводиться Зоря. Команда Юрія Вернидуба планує відправитися в Словенію з повним комплектом футболістів і вже там буде награвати нові ігрові зв’язки.

Клуб підписав двох бразильців атакуючого плану — Сіласа та Леонідаса. Ці хлопці побували на переглядах в Олімпіку і ФК Маріуполь, але стали гравцями Зорі. Також чорно-білі посилилися Владиславом Кабаєвим з Чорноморця і Максимом Луньовим з Дніпра. На підході ще троє дніпрян — голкіпер Лунін, захисник Чеберко і атакуючий хав Кочергін.

Керівництво Зорі веде переговори про продовження оренди з Гречишкіним, а ось місце Соболя може зайняти потенційний новачок з Бразилії Ерікса, який перебуває в команді на перегляді, а раніше викликався в молодіжні збірні Бразилії. Також Юрія Вернидуб придивляється до інших легіонерам, в середню лінію може прийти Каика, який відмовився від варіанту з Альмерією.

Юрій Вернидуб протягом усього сезону говорив про бажання підсилити лінію атаки, шукав центрфорварда. З відходом Бонавентуре ця проблема лише стала гостріше. До того ж, команду покинули Караваєв і Петряк, але їм заміну, можна сказати, вже знайшли. Залишається вирішити питання з центрбеком та опорником, чим і займається керівництво луганчан.

Пішли: Денніс Бонавентуре (нп), Ігор Чайковський (оп), Джаба Ліпартія (АПЗ), Григорій Ярмаш (пз), Іван Петряк (ЛПЗ), Владислав Кулач (нп), Денис Безбородько (нп), Едуард Соболь (ЛЗ), Дмитро Гречишкін (оп)

Прийшли: Максим Луньов (ЛПЗ), Владислав Кабан (ЛПЗ), Сілас (нп), Леонідас (АПЗ)

 

Джерело: footboom.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!