У Зорю приїхав український легіонер з Португалії. Каменюка може піти в оренду

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб розповів про кадрові новини зі стану команди.

— Що скажете про новачків, які вже поповнили склад команди?
— Олександр Тимчик — правий захисник. Вихованець академії київського Динамо. 19 матчів в минулому році зіграв за кам’янську Сталь. Вдячний Сталі, яка дала йому можливість грати. Він непогано себе проявляв, помітили його, і з’явився шанс запросити футболіста в Зорю в оренду на півтора року. Так, це оренда, але вона довгострокова. Мені буде вже легше. У хлопця є шанс вийти на більш високий рівень. Найголовніше, що у нього є бажання прогресувати, і він приїхав в команду доводити свою спроможність.

Приїхав в Запоріжжя і лівий центральний захисник Дмитро Литвин. Два роки він виступав в Португалії в командах першої ліги. Я дивився. Він грав практично всі ігри. По ньому, я думаю, теж питань немає. Сподіваюся, він нам допоможе і зможе зарекомендувати себе з кращого боку, рухаючись далі з нашим клубом.

Втрата для нас — Богдан Михайличенко. Йому зробили операцію на меніску. Тому ще нічого толком не сказати не можу.

Приїхав опорний півзахисник Гаель Ондуа. Єдине, сьогодні він ще не тренується, а приступить до тренувального процесу тільки завтра.

Молоді хлопці наші беруть участь в тренуваннях. Данило Хмеловський, Саша Авраменко та Єгор Шалфєєв. Плюс, повернувся з оренди і тренується Михайло Шершень.

— Чи є ясність по Євгену Опанасенко і наскільки вас турбували чутки про перехід в іншу команду Олександра Караваєва?
— Сподіваюся, що з Євгеном Опанасенко ми підпишемо новий контракт. Вчора я розмовляв з президентом. Будемо вирішувати це питання. Сьогодні, до речі, перепідписали контракт з Ігорем Харатіним. Що стосується Саші Караваєва, поки цей сезон не закінчиться, мова про його перехід не підніматиметься. Хіба що якщо надійде пропозиція від якої не зможе відмовитися ні клуб, ні сам Саша Караваєв.

— Чи може теоретично хтось ще покинути? Піти в оренду, наприклад.
— Складно сказати. Можливо, Микита Каменюка може піти в оренду в Верес. Але поки йдуть тільки переговори.

Після першого збору будемо визначатися з Мішею Шершнем. Якщо нас влаштує його готовність і бажання, звичайно залишимо. Якщо ні, то будемо дивитися варіант оренди. Те ж саме стосується і Шалфєєва з Авраменко. Подивимося, що буде на першому зборі.

 

Джерело: zarya-lugansk.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!