Юрій Вернидуб: «Будемо будувати ігровий малюнок і домагатися позитивних результатів»

Луганська «Зоря» продовжує свій турецький збір. Вчора «чорно-білі» зустрілися з лідером чемпіонату Болгарії — «Лудогорца». Ми додзвонилися до Туреччини головному тренеру команди Юрію Вернидуб, дізнавшись про останні події всередині колективу і його думка про поєдинок:

— У плані роботи все добре. У нас хороші умови, гідний готель і поля для тренувань. І погода тепер нам супроводжує, досить тепло. Тому, все йде за планом.

— Сподіваюся, збори проходять без мікротравм?
— На жаль, є невеликі проблеми. Є мікротравма у Владислава Сандрак-Вінницького. На другий день зборів він пошкодив голеностоп. І вчора перед самою грою з «Лудогорца» мені довелося змінити Рафаеля Форстера, хоча він і був в стартовому протоколі. Теж голеностоп. Тому він і не грав. А так, інші в строю і працюють в плановому режимі.

— Чим зараз займається команда?
— Тренуємося ми, як і було заплановано, в режимі дворазових тренувань. Багато працюємо над технікою, з м’ячем. До цього такої можливості не було в Запоріжжі, адже не дозволяли погодні умови. Тут почали працювати над цими компонентами. Проблем ще багато. Як технічних, так і ігрових. Намагаємося достукатися до хлопців. Вчорашня гра проти «Лудогорца» підтвердила, що проблем достатньо. Але будемо працювати, награвати те, що хочемо і досягати потрібного результату від хлопців. Будувати ігровий малюнок, як кожного в індивідуальності, так і команди в цілому, щоб домагатися позитивних результатів, а не програвати.

— Якщо все-таки повернутися до гри з «Лудогорца». Що можете сказати про матч?
— Поступилися по грі. Хоча тут теж є моменти. Ми тільки чотири дні, як працюємо на зборах, а суперник, навпаки, закінчує другий збір. Зараз у них буде третій, фінальний, адже вже зовсім скоро їм грати з «Копенгагеном» в Лізі Європи. Готовність у них трохи краще. Плюс, сама команда. Видно малюнок, рух. Тим більше, в складі болгарського суперника дев’ять бразильців і всі вони дуже хорошого рівня. Не дарма пишуть, що за ними багатьма ганяються хороші клуби, намагаючись їх придбати. Чи не лукавлячи скажу, можна порівняти їх з гравцями донецького «Шахтаря».

— Ви згадали про Рафаеля Форстера і Владислава Сандрак-Вінницького. Але вчора на полі ми не побачили Анджело Качавенду і Єгора шалфеевого. Чи все з ними в порядку?
— Та все в порядку. Просто зовсім молодих хлопців не став вчора кидати в бій. Першого числа у нас буде гра з футбольним клубом «Словацько» і можливо дам їм зіграти по тайму.

— Хороша думка залишилося про Гегам Кадімяне після довіреної йому першого тайму …
— Поки все нормально. Якщо буде далі так працювати і набирати фізичні кондиції, то все буде добре. У футбол він грати вміє, дуже добре відкривається, мав моменти, правда їх не реалізував, але по-спортивному агресивно вступав у відбір. Двічі вступав, наприклад, в гру проти Пластуна і двічі його «обікрав». Мав вихід один в один, другий раз, навпаки, обіграв, але передача до адресата, Івана Петряков, не дійшла. Думка Гегам про себе заклав непогане.

— Збори тривають, але напевно когось на перегляд ми ще чекаємо?
— Дуже чекаємо. Але поки що нічого з цього приводу сказати. Ті хлопці, які приїхали, ті і є. З новачків ще ніхто не приїжджав. Але все може бути. Особливо, звичайно, нам потрібен центральний захисник. Ви ж бачите. Вчора у Рафаеля Форстера виникла проблема. Довелося Ігоря Харатін туди ставити, пробувати, награвати. Задіяв Славу Чечера. Плюс, залишився ще Міша Шершень. Хоча по вчорашній грі, скажу чесно, хотілося б від нього більшого. Працюватимемо, розмовляти. Сподіваюся, все добре працюватимуть на зборах і розуміти, що від них вимагається.

 

Джерело: zarya-lugansk.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!