Вернидуб: Хлопці з Дніпра — молоді та перспективні

Головний тренер луганської Зорі Юрій Вернидуб розповів як проходить підготовка команди до сезону.

Головний тренер луганської Зорі Юрій Вернидуб підвів підсумки словенського збору команди.

Літній збір ми протягом останніх шести років проводимо в Словенії в місті Птуй. Тут хороші умови для тренувального процесу, хороші поля. І з погодою пощастило теж. Ніяких непередбачених ситуацій не виникало. Особливою спеки не було. Дня три тільки було 35 градусів, в інші дні стояла гарна погода.

Працювали, намагалися по максимуму підійти до чемпіонату. В нашій команді великі зміни. Пішли сім чоловік, прийшло досить багато новачків. Тому роботи дуже багато.

Проводили контрольні матчі. Звичайно, по результату, не так як хотілося б. Вважаю, що зіграли дуже погано. Програли три гри, одну виграли, дві зіграли внічию. Так, результат не дуже хороший.

Але працювали серйозно, намагалися давати хлопцям гарне навантаження, розуміючи, що чемпіонат довгий і прийде час, коли почнуться ігри на два, а то і на три фронти. Тому намагалися підвести хлопців, щоб вони добре виглядали фізично протягом усього цього циклу, аж до зимової перерви. Це те, що стосується зборів.

Що стосується нових гравців, то хлопці з Дніпра — молоді та перспективні. Дуже якісні футболісти в плані техніки і швидкості. Але я їм кожен день нагадую, що потрібно працювати і добре готуватися до чемпіонату. Якщо у Дніпра в минулому чемпіонаті особливих завдань не було, то у нас вони є і найсерйозніші. Головне, щоб вони це розуміли і рухалися вперед. Сподіваємося на всіх з них.

Щодо бразильців, ті навантаження, які ми запропонували, вони переносять дуже важко і це зрозуміло. Самі хлопці говорили, що ті навантаження, які були у нас, вони ще ніколи не отримували. Сподіваюся, що все можна виправити і все налагодиться. Головне, працювати і не зупинятися.

 

Джерело: zarya-lugansk.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!