Юрій Вернидуб: Мені дуже соромно перед уболівальниками

Головний тренер луганської Зорі відповів на питання журналістів на першій прес-конференції нового сезону:

— Гра «отпад». Повний провал. Раз програли, значить повний провал мій, як тренера. Є над чим думати, міркувати. Просто півкоманди святкують ще бронзу. А друга половина — новачки і не можуть зрозуміти, що від них потрібно. Думають, що інших футболістів немає і вони будуть грати.

Звичайно, я сподівався на краще. Хлопці непогані. Але потрібно їх збирати в одну купу. Тому роботи дуже багато.

— Може бути, такий струс навпаки піде на користь в наступних матчах?
— Сподіваюся. Але вважаю, що сьогоднішня гра — повний провал. Сталь зібралася за десять днів до чемпіонату. Молоді все хлопці. Я їх щиро вітаю з перемогою. Обіграти бронзового призера — це подвиг. Вони просто молодці. Незрозуміло про що ми думали. Хоча, я їх перед грою попереджав, що буде дуже важка гра. Потрібно це пережити. Я людина сильна і переживу. Прохання, не чіпайте футболістів. Вони зрозуміють все самі. Сподіваюся, це буде приводом для того, щоб змінити ставлення. Щоб хлопці не думали, що все вміють і можуть.

— Юрію Миколайовичу, ви мали на увазі недооцінку суперника?
— Я думаю, в першу чергу, так. Хоча, якщо говорити по грі, то всяке буває. Такий м’яч залетів. Фактично у них більше моментів не було. Але м’яч влетів божевільний. Це життя.

У мене в історії з Зорею є ще гра з Інгульцем, який ще на область в той час грав. Ми з ними зіграли на «Торпедо» товариську гру і примудрилися програти. У футболі завжди перемагають ті, хто більше цього хоче. Значить, сьогодні не було того настрою, який я хотів побачити.

 

Джерело: zarya-lugansk.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!