Вернидуб: Ми не показуємо гру того рівня, яку повинні показувати.

Вернидуб: Ми не показуємо гру того рівня, яку повинні показувати.

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб відверто відповів на питання журналістів після матчу з Вересом. Напевно, ви бачили частину інтерв’ю з головним тренером в програмі ПроФутбол. Зараз же ми пропонуємо вам повну версію.

— Після матчів перших турів я прекрасно розумію і віддаю собі звіт, що ми не показуємо гру того рівня, яку повинні показувати. Коли все погано, вважаю, що тренер повинен брати всю провину на себе і відповідати за те, що відбувається. Сподіваюся, ми зробимо наш клуб таким, яким він був в минулому чемпіонаті. Ми всі дуже цього хочемо.

— Юрію Миколайовичу, кожен сезон Зоря змінюється. Чи важко кожен раз створювати нову команду?
— Якщо раніше нас покидали 2-3 футболіста, то в це міжсезоння, якщо порахувати, у нас пішов практично весь склад. Крім тих хлопців, які належали Шахтарю, серйозну травму отримав Микита Каменюка. Він дуже старається і сподіваюся найближчим часом набере оптимальні кондиції. Плюс, у нас непорозуміння з бразильцями — Пауліньо і Рафаелем Форстером. Я дуже розраховував на них, що вони підставлять мені плече. Але вони вставили ніж мені в спину. Я не боюся цих слів. Але життя продовжується. Зараз великі зміни. Навіть ті хлопці, які залишилися, які не були лідерами в цих матчах.

— Ви завжди досить емоційна людина, але останнім часом тиша в роздягальні після матчів лякає навіть більше, ніж емоції.
—Я теж не залізна людина і не робот. Не знав вже, що робити. І емоціям колись приходить кінець (посміхається). Буває якийсь глухий кут. Але повторюся, спасибі керівництву клубу, що вони завжди поруч зі мною. Допомагають мені. Я побачив, що навіть в цей нелегкий час є підтримка і люди, які завжди будуть зі мною.

— Ви вже говорили про бразильців Пауліньо і Форстері. Чи можете сказати, що конкретно сталося?
— Ми попросили їх не поспішати, почекати до першого вересня, намагалися знайти команду, яка влаштує і їх, і нас. Вони заграли адже в нашій команді і саме тут про них дізналися. Вони сказали добре, але взяли і по-тихому підписали попередні контракти у всіх нас за спиною. Це непорядно. Поставте до відома керівництво або хоча б головному тренеру скажіть. Як я можу розраховувати на людей, які бачать себе вже в інших клубах? Той же Пауліньо в матчі з Олімпіком. Згадайте, як він зіграв, коли нам забивали перший гол? Він взагалі зупинився, ніби-то йому байдуже і не потрібно оборонятися.

— Які все ж це були клуби?
— Вибачте, але я не хочу про це говорити. Краще у них запитайте.

— Давайте повернемося до гри. Після забитого гола Зоря заграла краще …
— Це однозначно психологія. Ми бачили, що вони переживають, бояться припуститися помилки. Забивши, ми відчули м’яч, вибігали в контратаки. Залишилося тільки доводити їх до логічного завершення.

— Через деякий час на Арені Львів нам належить грати в Єврокубках. Після цієї гри, яка думка про стадіон склалося у вас?
— Стадіон просто відмінний. А газон який шикарний. Сподіваюся, що на наші матчі в Лізі Європи будуть приходити вболівальники і підтримувати нас. Ми дуже цього хочемо. Ми любимо свій край. Свою Батьківщину — Україну! І будемо робити все, щоб здобувати очки для нашої країни.

 

Джерело: zarya-lugansk.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!