Юрій Вернидуб: Поки я не бачу формату змагань з 16-ю клубами

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб не бачить можливостей для збільшення кількості команд-учасниць УПЛ.
У цьому сезоні кількість команд в УПЛ вперше було урізано до 12, але при цьому матчів стало більше за рахунок введення другого етапу розіграшу, в якому команди змагаються всередині шісток — за єврокубки та виживання.

На думку Вернидуба, прямо зараз збільшувати кількість команд-учасниць УПЛ до 16 немає ніякої можливості.

— Поки, вважаю, потрібно залишити 12 клубів та переглянути нинішню схему змагань. Якщо чесно, то поки я не бачу формату змагань з 16 клубами. Розумію, що кілька першолігових колективів хочуть підвищитися в класі, але чи зможуть вони протриматися весь сезон і при цьому утримувати дубль й команду U-19? Не варто забувати та про якість полів.

Разом з тим Вернидуб вважає, що заради підвищення інтриги варто подумати над тим, щоб ділити на два очки, здобуті в першій частині сезону.

— Заради інтриги в головній шістці після першого етапу можна ділити очки на два, щоб не було таких відривів, як зараз. І обов’язково щось придумати для другої шістки, щоб в учасників було більше мотивації.

Нагадаємо, раніше за те, щоб переможець другої шістки брав участь в боротьбі за єврокубки, висловився цілий ряд тренерів клубів УПЛ, тоді як наставник Олександрії Володимир Шаран навпаки виступив категорично проти цієї ідеї.

 

Джерело: sportarena.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!