Вернидуб: Сьогодні, фарт, про який ми говорили дві гри тому, посміхнувся нам.

Юрій Вернидуб: Душевну рівновагу повертають кіт та собака

Наставник луганської Зорі Юрій Вернидуб поділився враженнями від історичної перемоги своєї команди в матчі проти Атлетика:

— Розуміли, з ким нам належить зіграти. Можу сказати тільки теплі слова на адресу Атлетик». Команда хорошого рівня. У них нелегкий графік. Можливо, була недооцінка. Думав, будуть ротації, але особливої ​​ротації не побачив. Тільки в лінії захисту — два крайніх захисника і центральний захисник. Все решта  — це провідні футболісти клубу.

Ми зіграли гідно, змогли забити і утримати рахунок. Хоча, Атлетик створив дуже багато моментів. Сьогодні, фарт, про який ми говорили дві гри тому, коли грали проти Карпат і проти Ворскли посміхнувся нам.

— Чи зміг Атлетик вас чимось здивувати?
— Суперник нас нічим не здивував. Прекрасно розуміли, що Атлетик грає вдома. Вони люблять контролювати м’яч. Ми усвідомлено віддали їм цей контроль на їх половині поля. Як тільки вони переходили на нашу сторону, ми відразу ж вступали в колективний відбір. Не давали іспанцям можливості провести швидку атаку. На мій погляд, це було помітно. Навіть в деяких моментах свистіли трибуни. У них не було подальшого розвитку атаки. Всі їхні улюблені зони були перекриті.

— Капітанська пов’язка Караваєва це всерйоз і надовго?
— Саша гідний цієї пов’язки. Якщо повернеться в лад Микита Каменюка, то з капітанською пов’язкою буде саме він. На даний момент я був у пошуках того гравця, який зміг би стати лідером.

 

Джерело: zarya-lugansk.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!