Юрій Вернидуб: Я завжди думаю, щоб зайняти місце якомога вище

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб напередодні центрального матчу 22-го туру Прем’єр ліги проти Динамо, розповів про підготовку і про результат, який влаштує луганський клуб.

— Юрію Миколайовичу, на Україну обрушилися снігопади через що було скасовано матч між Зіркою і Олександрією. Чи не здається вам помилкою в середині лютого відновлювати чемпіонат?
— Не думаю, що проблема в цьому. Раніше друга частина чемпіонату поновлювалася на початку березня. Зоря буде грати з Динамо 4 березня. І що? Хто міг передбачити снігопади? Ніхто не знав, що таке станеться.

— 4 березня Зорі доведеться зіграти на виїзді з Динамо, яке в минулому турі програло Вересу. Як вважаєте, поранений звір удвічі небезпечна?
— Звичайно. Динамо як було грандом українського футболу, так їм і залишилося. Той програш, який трапився в матчі з Вересом, можливо, стався через недооцінку суперника. Може, кияни не налаштувалися належним чином. До того ж у біло-синіх було два видалення. Багато факторів, які зіграли не на руку Динамо.

— Знайшли ахіллесову п’яту у Динамо? Знаєте, на яке слабке місце потрібно натиснути?
— Будь-який тренер дивиться і аналізує матчі свого майбутнього суперника. Я теж — не виняток. Дивився матчі Динамо і вказував на деякі моменти хлопцям, але що саме — не хочу говорити. Також не буду розмірковувати про сильні і слабкі сторони киян.

— Зорі під силу поборотися з Динамо за срібні медалі або ваша команда ще не повністю зміцніла?
— У мене і команди бажання завжди є. Як буде насправді, давайте подивимося в кінці чемпіонату. Поганий той солдат, який не мріє стати генералом. Виходячи з цього, я завжди думаю, щоб зайняти місце якомога вище. Якщо з’являється шанс, то чому б не поборотися?

— Який результат влаштує Зорю в матчі з Динамо?
— Позитивний. Він полягає в тому, щоб не програти Динамо. А якщо все складеться вдало і виграємо, то буде ще краще. Нічия — теж хороший результат, який на даний момент нас не розчарує.

 

Джерело: footboom.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!