Юрій Вернидуб: Якщо гравець не хоче в Зорю, то навіщо його смикати

Головний тренер луганської Зорі Юрій Вернидуб розповів як проходить підготовка команди до сезону.

Перед самим вильотом на збір до Туреччини кореспондент zbirna.com поспілкувався з головним тренером Зорі Юрієм Вернидубом, почавши розмову з його візиту на туманний Альбіон, де наставник побував під час відпустки.

— Юрію Миколайовичу, як нашим тренерам, і вам зокрема, вдалося побувати на стажуванні в закордонних європейських клубах?
— Вперше в Тоттенхемі я був в 2012 році разом з Сергієм Поповим і Дмитром Шутковим. Тоді цю поїздку організував Шахтар. Зараз в цьому питанні мені допомогли Вадим Шаблій і Сергій Серебренніков, який три дні був зі мною в Англії і в усьому допомагав.

— Яка була головна мета вашого візиту на туманний Альбіон?
— Хотілося подивитися тренувальний процес, на що робиться акцент, коли команда грає через два дні на третій. Не секрет, що на перше місце в таких випадках виходить відновлення. І можу сказати, що в плані фармакології, кріосаун, барокамер ми дуже відстаємо. Плюс, у них багато всіляких фізіотерапевтичних процедур. Можливо, Шахтар і Динамо наближені до таких параметрів, але не більше того. У інших, що є на базі? Як завжди, сауна, масаж і простий тренажерний зал. Там зал божевільний, з гравітаційними тренажерами, тренажерами для відновлення координації.

— Самі тренування сильно відрізняються від тих, що, наприклад, ви проводите в Зорі?
— Ні. Ті, хто грав, на наступний день проходять відновлення, а у інших — повноцінне заняття. Нетривале, трохи більше години, але інтенсивне.

— Відходом якого футболіста ви зараз засмучені найбільше?
— Кожного, хто виходив на поле в першій частині сезону. Хлопці вже розуміли принципи нашої гри, зіграність доходила до оптимального рівня. Тепер знову треба щось перебудовувати, а на це завжди потрібен час.

— На цей час Зорю покинуло шість футболістів?
— Так. Шевченко, Пилявский, Сухоцький, Гречишкін, Каменюка, Калитвинцев.

— Втрати поки переважають над придбаннями, проте до вас з Дніпра-1 повинен був приїхати перспективний нападник Владислав Супряга?
— Він не поїхав з нами на збір. Не хоче. У такому випадку і смикати його я не бачу сенсу.

— Чим вас переконав Литвин?
— Молодий, має український паспорт. Нехай Дмитро виступав у другому португальському дивізіоні, але мав постійну ігрову практику. Високий, з хорошою лівою ногою, тому будемо сподіватися, що він стане в пригоді в нашому колективі.

— Багато чуток ходило навколо нападника Давида Фопола.
— Не хочу бігти попереду паровоза, але робота в цьому напрямку ведеться.

— Наскільки відсотків зараз укомплектована Зоря?
— Рано про це говорити. Багато що покаже першої збір.

 

Джерело: zbirna.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!