Вернидуб: з кожним матчем гравці Зорі набираються досвіду в ЛЄ і будуть сильніше

Вернидуб: до поразки Зорі призвела помилка Гречишкіна

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб дав зрозуміти, що майже весь матч проти Герти (2:1) пройшов по його плану.

Перемогти луганчанам допомогли голи Сілас і Олександра Сватка, які забили в першому і другому таймі відповідно.

Вернидуб розповів, що на початку зустрічі Зоря свідомо давала Герті можливість грати першим номером, а вже потім пішли пресингувати. Така гра і допомогла команді заробити штрафний, з якого Сілас забив.

В цілому ж тренер задоволений і першим, і другим таймом, а єдиним мінусом визнав пропущений гол після розіграшу Гертою кутового.

«Ми віддали ініціативу на старті. Це був наш план. Хотіли придивитися до Герті. Після 20-ї хвилини почали високий пресинг. Свій моменти заробили і в хорошому стилі його реалізував наш бразилець Сілас», — сказав Вернидуб на прес-конференції.

У другому таймі Вернидуб випустив замість Ігоря Харатіна Олександра Андрієвського. Він пояснив цю заміну бажанням посилити центр поля, а також прибрати з гри гравця, з під якого був пропущений гол.

«Поміняв Харатіна, а не Сіласа, у якого була картка, тому що Ігор не дограв з Зельке, коли той забив. Ще хотів освіжити центр.

З кожною грою хлопці набираються в Лізі Європи досвіду і будуть сильніше. Упевнений, що в чемпіонаті також наберемо своє».

Вже на вихідних Зорі доведеться зіграти проти Маріуполя. Виїзний поєдинок луганчан пройде 22 жовтня.