Вернидуб: Завдання №1 — потрапити до першої шістки

Вернидуб: Ми не показуємо гру того рівня, яку повинні показувати.

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб про матч проти Маріуполя:

— Маріуполь — хороша команда. Порахував, скільки людей пройшли через наш клуб. Худжамов, Левченко — це голкіпери. Плюс Фомін, Віценець, Танковскій, Тотовіцкій, Білий. Можна сказати, було дербі.

У нас дуже складний графік зараз. Тільки в четвер зіграли з Гертою. Це була важка, але хороша гра.

Сьогодні я вірив в хлопців. Почали не дуже добре. Пропустили гол. Знайшли сили в собі і змогли відігратися. Андрієвський забив зі штрафного. Потім, майже відразу ж пропустили після грубої помилки в центрі поля.

— У вас є завдання закінчити чемпіонат у шістці?
— Однозначно! Якщо в тому році ми посіли третє місце, то в цьому ми теж повинні не тільки бути в шістці, а й рухатися ще далі. У хлопців «горять очі». Вони молодці. Спочатку було важко. Будували нову команду. Оновилися повністю. Попрацювали. Знімаю капелюха перед нашими футболістами. Вони справжні мужики і справжні професіонали. Не минуло навіть 72 години після гри з Гертою, а вони відновилися! Молодці!

— Чи не було думки зробити після бронзи наступний крок вгору?
— Такі думки були як у мене, так і у всієї команди. Але давайте не будемо забігати вперед. Зараз би в такій ситуації, коли потрібно виконати завдання №1 — потрапити до першої шістки. А там вже можна боротися далі.

— Що з Іурі?
— Я сподіваюся, що немає нічого небезпечного. Спазм прихопив привідний м’яз. Повторюся, сподіваюся, що він підійде в грі з Шахтарем.

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!