Вернидуб: Зорі нікуди опускатися нижче. Це вже дно

Вернидуб: Зорі нікуди опускатися нижче. Це вже дно

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб засмучений поразкою від Олімпіка (0:2) і заявив, що в найближчі дні буде робити якісь дії щодо свого майбутнього в клубі.

Ще після попередніх невдач тренер натякав на готовність піти у відставку через незадовільні результати на старті цього сезону.

Цього разу Вернидуб теж зазначив, що буде робити якісь дії вже в понеділок, коли схлинуть емоції. Тренер знову взяв всю провину за результат на себе.

«Програли гідному суперникові. Вони зіграли три гри за тиждень, плюс непростий переліт до Греції. Так, вони програли там, але отримали емоції і енергію, які необхідні. У Запоріжжі їхали автобусом. Заслужено перемогли, нічого не можу сказати. Забили два м’ячі і перемогли», — цитує слова Вернидуба офіційний сайт Зорі.

Вернидуб також зазначив, що ті гравці, що є, на його думку, не здатні грати краще, ніж зараз. Незважаючи на належну роботу на тренуваннях, тренер вважає, що гравці не грають з колишнім запалом.

«Не бачу поки палаючих очей. Не бачу тієї гри, яку хочемо. Немає претензій у мене до них на тренуваннях. Але, напевно, на даний момент це те, що вони можуть. Чогось вимагати надприродного зараз складно. Не буду нікого звинувачувати. Хочу, щоб вони розуміли, що є команда. Яка особисто мені не байдужа».

Після чотирьох турів Зоря йде на 11-му місці, маючи в активі лише 2 очки. У 5-му турі луганчани зіграють з Вересом.

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!